Česká verze
English version
Deutsche version
Úvodní strana Nabídka ubytování Ceník Město a okolí Rezervace Kontakt

Město Lázně Bělohrad a okolí

Největší turistickou zajímavostí okolí jsou naše nejvyšší hory KRKONOŠE. Vyhledávané jsou zejména pěšími turisty. Nabízí se zde také nepřeberné množství turistických cest a stezek, v zimních měsících pak sjezdové a běžecké trasy. Zajímavostí je zde i letní bobová dráha.

  

 

Nedaleko města Lázně Bělohrad je městečko NOVÁ PAKA. Nachází se zde Klenotnice drahých kamenů (vlastivědná expozice), Suchardův dům a expozice spiritismu. Pořádají se zde také motoristické závody. Probíhá zde každoročně mistrovství Evropy v autokrosu. Náš penzion Sarmo je od tohoto města vzdálen pouze několik kilometrů.

Velikou atrakcí nejen pro děti bude bezpochyby návštěva Východočeské ZOO se safari  ve Dvoře Králové. Okresní město Jičín proslulo zejména v posledních letech jako město pohádek.

 


 

Český ráj je malebný kraj mezi Turnovem a Jičínem. Toto území je bohaté na přírodní zajímavosti, i na pamětihodnosti: romantika skal, malebnost údolí, lidové stavby, hrady a zámky,  botanické zajímavosti. Všechny tyto místa obklopují náš penzion Sarmo.

Celá oblast je dobře značená turistickými cestami , hustou sítí silnic a železnice, spolu s upravenými hotely a restauracemi tvoří ideální podmínky pro turistiku v každém roční období.

 

  

Email: sarmo@sarmo.cz

Tel: +420 776 165 356
 
Naši partneři || © 1996 - 2021 Penzion Sarmo - Český ráj || Vytvořili Rostislav Zmátlík ml. & Jana Šafránková